Sayısal Loto, Şans Topu, Süper Loto, On Numara Sonuçları

Süper Piyango

Süper Piyango

Süper Piyango nedir?

Milli Piyango İdaresinin yeni oyunu karşınızda. Her gün oynanabiliyor, belirli sayıda dijital numaralar arasından çekiliş yapılıyor, kazanan numaralar yine her gün yapılan çekiliş ile belirleniyor ve kazananın ilan ediliyor.

Her gün bir kişiye 100.000 TL büyük ikramiye, bir kişiye 10.000 TL ikinci büyük ikramiye ve 0-9 arası rakamlardan 1 adet belirlenecek amorti numarasına bilet bedelini kazandırıyor. Süper Piyango oyunu, yalnızca sanal bayilerde oynanabiliyor.

Süper Piyango oyununda bilet satışları her gün saat 00:00 'da başlıyor ve aynı gün akşam saat 21:30'da sona eriyor. Süper Piyango çekilişi, Milli Piyango İdaresi tarafından aksi belirtilmedikçe her akşam saat 22:15'de canlı olarak yapılıyor.

Blog & Soru Sor & İletişim

Sosyal İletişim

Facebook Twitter İnstagram Youtube

Çekilişlerde çıkan loto sayılarının veya Milli Piyango bilet numaralarının datalarımıza yanlış aksetmesi ve bunun sonucunda doğabilecek tüm yanlış analiz sonuçlarından sorumlu olmadığımızı beyan ederiz. Sayfalarımızdaki loto tahminlerinin tutmasını kesinlikle garanti etmiyoruz. Sayfalarımızda sadece sonuç, analiz ve istatistikler bulunmakta, kesinlikle şans oyunları oynatılmamaktadır.

Gizlilik & Güvenlik

Yapım yılı 2003-2023 LOTOM Tüm hakları saklıdır.